  • MPN: RMRB30250
  • Weight: 19.20g
  • Dimensions: 18.00mm x 18.00mm x 61.00mm
  • SKU: RMRB30250
  • UPC: 6005721024490
For 30 or more items, click to quote
2.50mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
R 126.00
Ex VAT:R 109.57
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
R 312.00
Ex VAT:R 271.30
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3,5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for ext..
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 4 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..