  • MPN: RHSBMS/73
  • Weight: 149.20g
  • Dimensions: 51.00mm x 127.00mm x 167.00mm
  • SKU: RHSBMS/73
  • UPC: 6005721002146
For 30 or more items, click to quote
73mm Bi-metal standard holesaw