  • MPN: RHSBM30/41
  • Weight: 96.80g
  • Dimensions: 55.00mm x 109.00mm x 140.00mm
  • SKU: RHSBM30/41
  • UPC: 6005721030590
For 30 or more items, click to quote
41mm bi-metal hole saw