  • MPN: ALP6710115
  • Weight: 0.07kg
  • Dimensions: 246.00mm x 12.00mm x 39.00mm
  • SKU: ALP6710115
  • UPC: 9002741643066
For 20 or more items, click to quote
TIMBER TWIST 11.5MM WOOD DRILL BIT SLEEVED
Tags: Brand ALPEN
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..