  • MPN: RMGHB30350
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMGHB30350
  • UPC: 6005721102051
For 30 or more items, click to quote
3.50mm industrial metal hex bulk