  • MPN: RMGB30470
  • Weight: 8.00g
  • Dimensions: 5.00mm x 5.00mm x 80.00mm
  • SKU: RMGB30470
  • UPC: 6005721070398
For 30 or more items, click to quote
4.70mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea