  • MPN: ALP9540038
  • Weight: 0.02kg
  • Dimensions: 75.00mm x 4.00mm x 4.00mm
  • SKU: ALP9540038
  • UPC: 9002741216321
For 30 or more items, click to quote
//HSS PRO JOBBER DRILLS BITS, SPLIT POINT
Size: ø 3.8 x 75/43 mm
Grind
ALP9540038 3.8 mm 75 mm 43 mm 135°
Alpen Pro Drill Bits
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 4 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
R 286.00
Ex VAT:R 248.70
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
R 126.00
Ex VAT:R 109.57
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3,5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for ext..
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..