  • MPN: ALP6710010
  • Weight: 0.00kg
  • Dimensions: 163.00mm x 1.00mm x 39.00mm
  • SKU: ALP6710010
  • UPC: 9002741642847
For 30 or more items, click to quote
TIMBER TWIST 1.0MM WOOD DRILL BIT (2) SLEEVED
Write a review
Bad Good
Download the Leaflet:
View the Leaflet:
Tags: Brand ALPEN
Ex VAT:R 389.57
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..