  • MPN: TC911507
  • SKU: TC911507
  • UPC: 6009515910877
MULTI MATERIAL CUTTING BLADE 76MM X 10MM ANGLE GRINDER
Write a review
Bad Good
BLADE 6 TEETH 115MM FOR WOOD ON ANGLE GRINDER....
R 197.00
Ex VAT:R 171.30
Blade 4 Teeth 115mm x 22.23mm for Wood on Angle Grinder Blade Diameter: 115mm Number of Teeth: 4 This 4-t..
R 55.00
Ex VAT:R 47.83
MAD drill bit Daimeter: &o/;15.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 12 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doub..
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 6 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doubl..
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 8 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doubl..
MAD drill bit Daimeter: &o/;17.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..
MAD drill bit Daimeter: &o/;16.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..