  • MPN: RFDAO180P60
  • Weight: 202.40g
  • Dimensions: 14.00mm x 177.00mm x 177.00mm
  • SKU: RFDAO180P60
  • UPC: 6005721006236
For 30 or more items, click to quote
180mm p60 flap disc standard /ea