  • MPN: RFDAO115P120
  • Weight: 61.40g
  • Dimensions: 12.00mm x 115.00mm x 115.00mm
  • SKU: RFDAO115P120
  • UPC: 6005721006212
For 30 or more items, click to quote
115mm p120 flap disc standard /ea