  • MPN: CSILI2001
  • Weight: 0.26kg
  • Dimensions: 36.00cm x 13.00cm x 4.50cm
  • SKU: CSILI2001
  • UPC: 6925582139907
20V PS+ C/L SOLDERING IRON
Write a review
Bad Good
Saw Chain Features and Benefits Chain Pitch: 1/4" Chain Gauge: 0.043" Drive Links: 32 links Suitable for: CGSLI2058/CGSLI20581/UCGSLI20581 chain..
R 148.00
Ex VAT:R 128.70
Chain Saw Bar Features and Benefits Bar Length: 16" Suitable for: CGSLI401682/UCGSLI401682/CGSLI40168 chain saw....
R 291.00
Ex VAT:R 253.04
INGCO / Angle Grinder 2400 Watt, No-Load Speed 6300rpm, Disc Diameter 230mm / AG24008..
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 10 A Max pressure: 140 PSI/10 Bar Max air flow: 35 L/min Integrated work light...