RIS-PACKAGING / Bubble Wrap Roll 416mm x 100m / BUBBLE416
R 115.00
Ex VAT: R 100.00
  • Stock: 10
  • MPN: BUBBLE416 "PICKUP ONLY"
  • Weight: 2.00kg
  • Dimensions: 500.00mm x 500.00mm x 416.00mm
  • SKU: BUBBLE416