  • MPN: DBH1211601
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 22.30cm x 4.00cm x 1.40cm
  • SKU: DBH1211601
  • UPC: 6928073603093
For 30 or more items, click to quote
SDS Plus Hammer Drill Bit, 16 x 160 mm
Bad Good
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..