  • MPN: TCGS11300-02
  • Weight: 1.06kg
  • Dimensions: 106.00mm x 348.00mm x 348.00mm
  • SKU: TCGS11300-02
  • UPC: 6009515862718
Scotched Eye Auger bit
Sizes: 11 x 300mm
Qty: 35 Pieces
Weight: 1 kg
Write a review
Bad Good
TorkCraft - Auger Bit Diameter: 3 mm Length: 170 mm Application: An auger drill bit is used to bore holes in timber. It is great fo..
Ex VAT:R 2,634.78
TorkCraft - Auger Bit Diameter: 4 mm Length: 300 mm Application: An auger drill bit is used to bore holes in timber. It is great fo..
TorkCraft - Dry Use Diamond Polishing Pad Grit: #100 Application: The Tork Craft Dry use diamond polish pads 100mm i..
TorkCraft - Auger Bit Diameter: 4 mm Length: 170 mm Application: An auger drill bit is used to bore holes in timber. It is great fo..
TorkCraft - Auger Bit Diameter: 3 mm Length: 300 mm Application: An auger drill bit is used to bore holes in timber. It is great fo..