- MPN: TCCT48400-50B
- Weight: 0.13kg
- Dimensions: 500.00mm x 115.00mm x 25.00mm
- SKU: TCCT48400-50B
- UPC: 6009515898625
For 30 or more items, click to quote
NYLON CABLE TIES 4.8MM X 400MM BLACK 50PC
- Operating temperature range: -40°C to +85°C.
Specifications
| Width x Length | 4.8mm x 400mm |