  • MPN: CSLI1851
  • Weight: 3.77kg
  • Dimensions: 29.90cm x 17.50cm x 27.30cm
  • SKU: CSLI1851
  • UPC: 6976051784111
20V PS+ C/L CIRCULAR SAW 185MM
Write a review
Bad Good
B&D SAW CORDLESS CIRCULAR NO BATTERY BDCCS18N-XL....
R 1,436.00
Ex VAT:R 1,248.70
20V Lithium-Ion Circular Saw Features and Benefits Brushless motor Voltage: 20V No-load speed: 6,300rpm Blade diameter: 140 mm (5 - 1/2") Arbor ..
R 2,517.00
Ex VAT:R 2,188.70
Lithium-ion cordless circular saw Features and Benefits Voltage: 20V No-load speed: 6 300 rpm Blade diameter: 140 mm (5 - 1/2'') Adjustable cutti..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 10 A Max pressure: 140 PSI/10 Bar Max air flow: 35 L/min Integrated work light...