  • MPN: RTCC50700
  • Weight: 24.80g
  • Dimensions: 10.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RTCC50700
  • UPC: 6005721002771
For 30 or more items, click to quote
7.00MM TURBO CONCRETE CARDED