  • MPN: RMRB30570
  • Weight: 13.20g
  • Dimensions: 6.00mm x 6.00mm x 94.00mm
  • SKU: RMRB30570
  • UPC: 6005721026241
For 30 or more items, click to quote
5.70mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea