  • MPN: RMRB30160
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMRB30160
  • UPC: 6005721025916
For 30 or more items, click to quote
1.60mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea