  • MPN: RMGB31900
  • Weight: 285.40g
  • Dimensions: 29.00mm x 29.00mm x 200.00mm
  • SKU: RMGB31900
  • UPC: 6005721070541
For 30 or more items, click to quote
19.00mm Industrial Metal bulk (1/pack) /ea