  • MPN: RMGB30910
  • Weight: 47.60g
  • Dimensions: 9.00mm x 9.00mm x 125.00mm
  • SKU: RMGB30910
  • UPC: 6005721007714
For 30 or more items, click to quote
9.10mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea