  • MPN: RMGB30820
  • Weight: 33.80g
  • Dimensions: 8.00mm x 8.00mm x 118.00mm
  • SKU: RMGB30820
  • UPC: 6005721007646
For 30 or more items, click to quote
8.20mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea