  • MPN: RMCB30850
  • Weight: 37.20g
  • Dimensions: 8.00mm x 8.00mm x 115.00mm
  • SKU: RMCB30850
  • UPC: 6005721040858
For 30 or more items, click to quote
8.50mm cobalt metal bulk /ea