  • MPN: RHSBM30/200
  • Weight: 1,357.00g
  • Dimensions: 45.00mm x 200.00mm x 200.00mm
  • SKU: RHSBM30/200
  • UPC: 6005721001842
For 30 or more items, click to quote
200mm bi-metal hole saw