  • MPN: RHSBM30/152
  • Weight: 832.80g
  • Dimensions: 45.00mm x 152.00mm x 152.00mm
  • SKU: RHSBM30/152
  • UPC: 6005721030958
For 30 or more items, click to quote
152mm bi-metal hole saw