  • MPN: RHSBM30/146
  • Weight: 774.00g
  • Dimensions: 43.00mm x 160.00mm x 160.00mm
  • SKU: RHSBM30/146
  • UPC: 6005721030941
For 30 or more items, click to quote
146mm bi-metal hole saw