  • MPN: RCSBT21040
  • Weight: 522.60g
  • Dimensions: 7.00mm x 252.00mm x 284.00mm
  • SKU: RCSBT21040
  • UPC: 6005721001538
For 30 or more items, click to quote
210MM Z40 SAW BLADE TCT STANDARD
Write a review
Bad Good
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 12T Precision and Performance: The Ultimate Saw Blade Designed for demandin..
R 244.00
Ex VAT:R 212.17
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 18T High-Performance Circular Saw Blade Designed for efficient and fast saw..
R 287.00
Ex VAT:R 249.57
Carbide Tipped Saw Blade for Festool circular saws - Universal 160mm x 20mm bore x 28T Durability and precision for the toughest conditions, tailored..
Saw Blade Tct 160x2.2x20x48t Wood Prof. PRO-TECH Fes. Ts55 Pw1
Out Of Stock
Saw Blade Tct 100x3.96x22x8t Biscuit Joiner Wood Prof. PRO-TECH
-28 %