  • MPN: RCSBL16048-20
  • Weight: 232.00g
  • Dimensions: 6.00mm x 203.00mm x 220.00mm
  • SKU: RCSBL16048-20
  • UPC: 6005721038411
For 30 or more items, click to quote
160MM Z48 SAW BLADE TCT PROFI LAMINATE
Ex VAT:R 1,986.09
TORK CRAFT Blade Tct 230 X 80t 30/1/16 Tcg Positive Profesional Industrial
-49 %
BLADE TCT 230 X 80T 30/1/16 TCG POSITIVE PROFESIONAL INDUSTRIAL....
R 582.19 R 1,151.00
Ex VAT:R 506.25
TORK CRAFT Blade Tct 250 X 80t 30/1/20 Tcg Positive Profesional Industrial
-36 %
BLADE TCT 250 X 80T 30/1/20 TCG POSITIVE PROFESIONAL INDUSTRIAL....
R 774.81 R 1,209.00
BLADE CONTRACTOR 300 X 96T TCG POS.30/1/16 CIRCULAR SAW TCT....
R 590.00
TORK CRAFT Blade Tct 190 X 48t 30/20/16 Tcg Positive Profesional Industrial
-57 %