  • MPN: RCSB16024
  • Weight: 201.60g
  • Dimensions: 5.00mm x 200.00mm x 218.00mm
  • SKU: RCSB16024
  • UPC: 6005721104710
For 30 or more items, click to quote
160MM Z24 SAW BLADE TCT PROFI
Write a review
Bad Good
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 12T Precision and Performance: The Ultimate Saw Blade Designed for demandin..
R 244.00
Ex VAT:R 212.17
Carbide Tipped Saw Blade for Festool circular saws - Universal 160mm x 20mm bore x 28T Durability and precision for the toughest conditions, tailored..
R 278.00
Ex VAT:R 241.74
Saw Blade Tct 100x3.96x22x8t Biscuit Joiner Wood Prof. PRO-TECH
-28 %
R 429.81 R 599.00
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 18T High-Performance Circular Saw Blade Designed for efficient and fast saw..