  • MPN: HPK82001
  • Weight: 0.11kg
  • Dimensions: 25.00cm x 9.00cm x 2.00cm
  • SKU: HPK82001
  • UPC: 6925582148947
For 30 or more items, click to quote
Cable Knife
Features and Benefits
Size: 200 mm
Material: Stainless steel
Curved Blade.
Unique design handle.
Sand blast surface.
Includes:
Plastic protective cover
Packed by sliding card.
Write a review
Bad Good
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 10 A Max pressure: 140 PSI/10 Bar Max air flow: 35 L/min Integrated work light...
R 669.00
Ex VAT:R 581.74
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..