  • MPN: HPK82001
  • Weight: 0.11kg
  • Dimensions: 25.00cm x 9.00cm x 2.00cm
  • SKU: HPK82001
  • UPC: 6925582148947
For 30 or more items, click to quote
Cable Knife
Features and Benefits
Size: 200 mm
Material: Stainless steel
Curved Blade.
Unique design handle.
Sand blast surface.
Includes:
Plastic protective cover
Packed by sliding card.
Ex VAT:R 80.00
Pipe & Tube Cutter Cutting range: &O/;3 - 30mm OD (1/8" - 13/16") This versatile Pipe & Tube Cutter effortlessly handles a wide ra..
R 232.00
Ex VAT:R 201.74
TORK CRAFT Socket Adaptor 3/8\'m Sq X 50mm 1/4\'m Hex Shank Bulk
Out Of Stock
Socket adaptor For socket: 3/8' Length: 50mm Shank: 1/4' Hex Packaging: Bulk Application: The square adaptor features a hex in..
Screwdriver bit set - HEX (Allenkey) 8 Piece Sizes 1,5mm up to 6mm Specifications: High grade alloy steel Rust resistant..
Pipe & Tube Cutter Cutting range: &O/;6 - 35mm OD (1/4" - 13/8") This versatile Pipe & Tube Cutter effortlessly handles a wide ran..
Robertson screwdriver Robertson Tip #: 2 Length: 100mm Application: The screwdriver is designed to be ergonomic and wear resistant..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..