  • MPN: DBH1212003
  • Weight: 0.33kg
  • Dimensions: 37.20cm x 4.00cm x 2.00cm
  • SKU: DBH1212003
  • UPC: 6928073671368
For 30 or more items, click to quote
SDS Plus Hammer Drill Bit, 20 x 310 mm
Bad Good
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..