  • MPN: CL FCG120-2000
  • Weight: 4.31kg
  • Dimensions: 2,096.00mm x 185.00mm x 30.00mm
  • SKU: CL FCG120-2000
  • UPC: 6009515810344
For 20 or more items, click to quote
F-type clamp
Clamping length: 2000mm
Throat: 120mm
Dust Mask
F-type clamp Clamping length: 300mm Throat: 120mm Rail: Steel Jaws: Malleable cast iron Spindle: Steel Handle: Wood Applica..
R 372.00
Ex VAT:R 323.48
TORK CRAFT Clamp German F-type 120 X 400mm
Out Of Stock
F-type clamp Clamping length: 400mm Throat: 120mm Rail: Steel Jaws: Malleable cast iron Spindle: Steel Handle: Wood Applica..
R 419.00
Ex VAT:R 364.35
F-type clamp Clamping length: 1200mm Throat: 120mm Rail: Steel Jaws: Malleable cast iron Spindle: Steel Handle: Wood Applic..
F-type clamp Clamping length: 500mm Throat: 120mm Rail: Steel Jaws: Malleable cast iron Spindle: Steel Handle: Wood Applica..
F-type clamp Clamping length: 1000mm Throat: 120mm Rail: Steel Jaws: Malleable cast iron Spindle: Steel Handle: Wood Applic..
F-type clamp Clamping length: 1500mm Throat: 120mm Rail: Steel Jaws: Malleable cast iron Spindle: Steel Handle: Wood Applic..