  • MPN: RTMCT50X250
  • Weight: 322.60g
  • Dimensions: 14.00mm x 50.00mm x 327.00mm
  • SKU: RTMCT50X250
  • UPC: 6005721006076
For 30 or more items, click to quote
Tile chisel 50x250mm Tradesman
Write a review
Bad Good
CHISEL COLD FLAT C/W PLASTIC GRIP 200X16MM THT1011....
R 39.00
Ex VAT:R 33.91
CHISEL COLD FLAT C/W PLASTIC GRIP 300X16MM THT1011....
R 48.00
Ex VAT:R 41.74
HARDEN 4x16x250mm. Cold Chisel