  • MPN: RHSBM30/30
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RHSBM30/30
  • UPC: 6005721030521
For 30 or more items, click to quote
30mm bi-metal hole saw