  • MPN: AB19300B
  • Weight: 0.25kg
  • Dimensions: 300.00mm x 18.00mm x 18.00mm
  • SKU: AB19300B
  • UPC: 6009515892210
For 30 or more items, click to quote
TorkCraft - Auger Bit
Diameter: 19 mm
Length: 300 mm