  • MPN: DBH1211601
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 22.30cm x 4.00cm x 1.40cm
  • SKU: DBH1211601
  • UPC: 6928073603093
For 30 or more items, click to quote
SDS Plus Hammer Drill Bit, 16 x 160 mm
Features and Benefits
SDS plus
Durable cemented carbide tip
Designed for masonry and concrete drilling
Packed by plastic hanger.
Write a review
Bad Good
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..