  • MPN: TC180117-2
  • Weight: 1.65kg
  • Dimensions: 225.00mm x 125.00mm x 125.00mm
  • SKU: TC180117-2
  • UPC: 6009515808228
For 20 or more items, click to quote
Dry Cut Diamond Core Drill
Core diameter: Ø117mm
Depth: 170mm