  • MPN: RMCB30680
  • Weight: 254.00g
  • Dimensions: 35.00mm x 35.00mm x 113.00mm
  • SKU: RMCB30680
  • UPC: 6005721040810
For 30 or more items, click to quote
6.80mm cobalt metal bulk /ea