  • MPN: ALP6710110
  • Weight: 0.07kg
  • Dimensions: 246.00mm x 12.00mm x 39.00mm
  • SKU: ALP6710110
  • UPC: 9002741643059
For 30 or more items, click to quote
TIMBER TWIST 11.0MM WOOD DRILL BIT SLEEVED
Tags: Brand ALPEN
HSS COBALT DOWEL DRILLS DRILLS FOR WOOD HSS Cobalt dowel drill 4mm Range of application: Heat resistant up to 650° C. For drilling in sof..
R 123.00
Ex VAT:R 106.96
HSS COBALT DOWEL DRILLS DRILLS FOR WOOD HSS Cobalt dowel drill 6mm Range of application: Heat resistant up to 650° C. For drilling in sof..
R 149.00
Ex VAT:R 129.57
HSS COBALT DOWEL DRILLS DRILLS FOR WOOD HSS Cobalt dowel drill 8mm Range of application: Heat resistant up to 650° C. For drilling in sof..
HSS COBALT DOWEL DRILLS DRILLS FOR WOOD HSS Cobalt dowel drill 5mm Range of application: Heat resistant up to 650° C. For drilling in sof..
HSS COBALT DOWEL DRILLS DRILLS FOR WOOD HSS Cobalt dowel drill 10mm Range of application: Heat resistant up to 650° C. For drilling in so..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,0 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,1 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,8 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,6 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,9 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,7 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..