  • MPN: RMCB30150
  • Weight: 0.40g
  • Dimensions: 1.00mm x 1.00mm x 38.00mm
  • SKU: RMCB30150
  • UPC: 6005721040674
For 30 or more items, click to quote
1.50mm cobalt metal bulk /ea