  • MPN: RMRB32000
  • Weight: 264.00g
  • Dimensions: 20.00mm x 20.00mm x 202.00mm
  • SKU: RMRB32000
  • UPC: 6005721027132
For 30 or more items, click to quote
20.00mm Standard Metal bulk (1/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
R 126.00
Ex VAT:R 109.57
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..