  • MPN: RCSB16040
  • Weight: 286.80g
  • Dimensions: 7.00mm x 205.00mm x 246.00mm
  • SKU: RCSB16040
  • UPC: 6005721104727
For 30 or more items, click to quote
160MM Z40 SAW BLADE TCT PROFI
Write a review
Bad Good
TCT SAW BLADE 254MM X 80T X 16MM CROSS CUT TITANIUM SERIES....
R 2,069.00
Ex VAT:R 1,799.13
TCT SAW BLADE 254MM X 40T X 16MM COMB. TITANIUM SERIES....