  • MPN: TC182102
  • SKU: TC182102
  • UPC: 6009515911881
DIAMOND CORE BIT 102MM X 50MM M14 X 70MM VACUUM BRAZED
Write a review
Bad Good
&O/;5mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
R 52.00
Ex VAT:R 45.22
&O/;10mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) ..
R 71.00
Ex VAT:R 61.74
&O/;4mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
&O/;8mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
&O/;3mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
&O/;6mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
TORK CRAFT Adaptor 5/8 M X M14 F
Out Of Stock
Compounding sponge Pattern: Standard Density: Soft Colour: Yellow Diameter: &O/;200mm Thread/Hook & Loop: Hook & Loop  Application: The c..
Adaptor for a polisher Thread: M14 Male -  &O/;8mm spindle Application: The adaptor is used to connect a drill with a 3 jaw chuck to a M14 poli..