  • MPN: HISD81PH3150
  • Weight: 0.14kg
  • Dimensions: 30.50cm x 5.50cm x 3.30cm
  • SKU: HISD81PH3150
  • UPC: 6928073712153
For 30 or more items, click to quote
Insulated screwdriver 1 000 V VDE + GS Certification PH3 x 150 mm
Features and Benefits
HAMMER URETHANE 38MM 1 1/2' FACE DIAM. HICK. WOOD HANDLE....