  • MPN: HISD814100
  • Weight: 0.08kg
  • Dimensions: 24.50cm x 3.50cm x 3.50cm
  • SKU: HISD814100
  • UPC: 6928073680728
For 30 or more items, click to quote
Screwdriver
Features and Benefits
Insulated screwdriver
1 000 V
VDE + GS Certification
SL4.0 x 100mm
Cr-V
Round Shank.
New design handle.
Packed by plastic hanger.
HAMMER URETHANE 38MM 1 1/2' FACE DIAM. HICK. WOOD HANDLE....
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..