  • MPN: ALP1840130
  • Weight: 0.10kg
  • Dimensions: 151.00mm x 13.00mm x 13.00mm
  • SKU: ALP1840130
  • UPC: 9002741241057
For 20 or more items, click to quote
//HSS PRO JOBBER DRILLS BITS, SPLIT POINT
Size: ø 13.0 x 151/101 mm
Grind
ALP1840130 13.0 mm 151 mm 101 mm 135°
Packaged: Qty 1
Alpen HSS Pro series specifications
Alpen Pro Drill Bits
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3,5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for ext..
R 314.00
Ex VAT:R 273.04
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
ALPEN SPRINT MAST LADIES NAVY COTTON BLUE LARGE....
ALPEN BASE BALL BLUE CAP ADJUSTABLE (ONE SIZE FITS ALL)....
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..