  • MPN: AC692-010-01
  • Weight: 0.22kg
  • Dimensions: 40.00mm x 212.00mm x 212.00mm
  • SKU: AC692-010-01
For 10 or more items, click to quote
Electronic Edge Finder Sø10mm Contact Point (Shank: ø20mm)
SERIES 692
Technical Specifications
Write a review
Bad Good
Dial Caliper 200 mm - SERIES 101 Manufacturer Cat No: 101-008-21 Range: 0 mm - 200 mm Graduation: 0,02 mm Accuracy:..
R 1,509.00
Ex VAT:R 1,312.17
ACCUD Usb Interface Box
Out Of Stock
Technical Specifications....
R 1,868.00
Ex VAT:R 1,624.35
Dial Caliper 150 mm - SERIES 101 Manufacturer Cat No: 101-006-11 Range: 0 mm - 150 mm Shockproof dial caliper made of st..
Dial Caliper 200 mm - SERIES 101 Manufacturer Cat No: 101-008-11 Range: 0 mm - 200 mm Graduation: 0,01 mm Accuracy: ..
Dial Caliper 150 mm - SERIES 101 Manufacturer Cat No: 101-006-21 Range: 0 mm - 150 mm Shockproof dial caliper made of stai..