  • MPN: T BH03100A
  • Weight: 0.08kg
  • Dimensions: 70.00mm x 18.00mm x 18.00mm
  • SKU: T BH03100A
  • UPC: 6009515863388
For 30 or more items, click to quote
SOCKET ADAPTER 100MM UNIVERSAL 1/4' 1/4 SQ M 1/4 HEX M CARDED
Write a review
Bad Good
Download the Leaflet:
View the Leaflet:
R 92.00
Ex VAT:R 80.00
Compounding sponge Pattern: Standard Density: Soft Colour: Yellow Diameter: &O/;200mm Thread/Hook & Loop: Hook & Loop  Application: The c..
TORK CRAFT Adaptor 5/8 M X M14 F
Out Of Stock
Adaptor for a polisher Thread: M14 Male -  &O/;8mm spindle Application: The adaptor is used to connect a drill with a 3 jaw chuck to a M14 poli..